Interactief webinar: digitale vaardigheden in het zorgonderwijs

27-02-2024 -

Op 27 februari 2024 vond het webinar plaats waarin de focus lag op de digitale vaardigheden van toekomstige zorgprofessionals. De coalitie Digivaardig in de zorg maakt zich al meer dan vijf jaar hard voor het verbeteren van de digitale vaardigheden in de zorg. Tijdens dit webinar werd er gediscussieerd over de noodzaak om de digitale vaardigheden van zorgstudenten te verbeteren.

Volgens de leden van de coalitie kunnen zorgstudenten zeker een boost gebruiken op dit vlak. Zorgprofessionals en onderwijsmedewerkers werden uitgenodigd om mee te denken, vragen te stellen en hun mening te geven over hoe digitale vaardigheden meer aandacht zouden moeten krijgen, zowel in het onderwijs als tijdens stages. Jolanda van Til, expert docent en projectleider van het Practoraat Gezondheid en Technologie bij het Deltion College, en Suzanne Verheijden, Programmamanager Digitale Vaardigheden, gingen graag met de deelnemers in gesprek.

27-02-2024 15:00 - 16:00 aanmelden
  • Digivaardig in de zorg

    Medewerkers van zorgorganisaties krijgen in hun werk onvermijdelijk te maken met digitale technologie. Ze moeten niet alleen werken met het elektronisch cliënten- of patiëntendossier en roostersoftware, ook bijvoorbeeld domotica... + Meer over Digivaardig in de zorg